fbpx

Zespół na wesele Wejherowo opinie

Jestem wielką fanką wesel, nie tylko jako fotograf ślubny, ale przede wszystkim prywatnie. 
Często od moich Par Młodych otrzymuję zapytania o zespół muzyczny warty polecenia.  
Na naszym lokalnym rynku jest kilka bardzo ciekawych zespół, które z ręką na sercu mogę Wam polecić.

ZESPÓŁ ZODIAK WEJHEROWO OPINIE

Zespół Zodiak mieliśmy z mężem na naszym własnym weselu. Wybierając  oprawę muzyczną zależało nam na świeżym ale zarazem profesjonalnym podejściu, i się nie zawiedliśmy. Dla mnie osobiście bardzo ważne jest przede wszystkim to, żeby zespół grał muzykę na żywo. Skład zespołu jest czteroosobowy i śmiało można nazwać ich multiinstrumentalistami. Chłopaki mają do wyboru chyba wszystko co możliwe. Perkusja, gitary, trąbka, saksofon a najważniejsze co wyróżnia ten zespół na tle innych : skrzypce ! Ponadto specjalnie na moją prośbę nauczyli się i na pierwszy taniej zagrali na żywo moją i męża ulubioną piosenkę, której wcześniej nie mieli w repertuarze. Bardzo fajne i niespotykane w innych zespołach zabawy, długie bloki taneczne i krótkie przerwy. A podczas krojenia tortu piękna gra na skrzypcach, którą goście wspominają do dnia dzisiejszego. Z tym zespołem wesele moglibyśmy mieć jeszcze raz. Zagrają dla Was kawałki od biesiadnych po współczesne hity.

zespół zodiak wejherowo opinie
zespół zodiak wejherowo opinie
zespół zodiak wejherowo opinie

Zdjęcia prezentujące chłopaków z zespołu Zodiak w wykonaniu naszego fotografa ślubnego – Leography.

ZESPÓŁ ODEON WEJHEROWO OPINIE

Zespół Odeon – śmiało można napisać, że to klasa sama w sobie. Na rynku jest od dłuższego czasu, więc jest już bardzo dobrze znany na lokalnym rynku. Oferuje on także muzykę na żywo, w repertuarze ma nie tylko disco polo, ale także współczesne hity. Perkusista z tego zespołu to jeden z lepszych jakie spotkałam. 

zespół odeon opinie
zespół odeon opinie
zespół odeon opinie
zespół odeon opinie

ZESPÓŁ EFEKT BAND CHŁAPOWO OPINIE

Zespół muzyczny EFEKT BAND – jeśli szukacie na wesele tańszego dwuosobowego zespołu to będzie to dla Was idealny wybór. Chłopaków wzięliśmy z polecenia, bez wcześniejszego ich słyszenia na nasze tak zwane porteabent oraz poprawiny. Chłopaki grają głównie na klawiszach, ale także zagrają na akordeonie. Można powiększyć skład także o saksofon. I można powiedzieć, że chłopaki „rozwaliły system” 🙂 Grają z takim zapałem i radością, że przy ich muzyce nie da się siedzieć przy stole.

Teraz wynajmujemy chłopaków na różne imprezy jeśli potrzebujemy mniejszego zespołu.

zespół efekt band chłapowo opinie

ZESPÓŁ BeMoll WEJHEROWO 

Zespół BeMoll, także oferuje muzykę na żywo, ale według mnie w trochę bardziej biesiadnym wydaniu niż zespoły, które wymieniłam powyżej. Na weselu Ani i Włodka, gdzie spotkałam ten zespół śmiało można powiedzieć, że parkiet wręcz płonął 🙂 Bardzo fajny zarówno wokal jak i repertuar, muzyka wzbogacona perkusją, saksofonem czy akordeonem. Bardzo fajne prowadzenie i komunikacja z gośćmi. 

zespół na wesele wejherowo opinie
zespół na wesele wejherowo opinie
zespół na wesele wejherowo opinie
zespół na wesele wejherowo opinie

ZESPÓŁ APLAUZ SHOW REDA

Zespół Aplauz Show, poznałam na ostatnim z wesel w sezonie 2020 i grali z takim ogniem, że nikt nie siedział przy stole. Ciężko było mi samej nie pląsać nogą podczas robienia zdjęć. Skład zespołu jest trzy osobowy, także panowie grają na różnych instrumentach. Naprawdę nie będziecie żałować wyboru tego zespołu.

Zobaczcie tylko na ogień na parkiecie 🙂 zdjęcia mówią wszystko 🙂

aplauz show reda
aplauz show reda
fotograf ślubny puck

Powyższe zestawienie najlepszych zespołów weselnych działających na naszym lokalnym rynku jest oczywiście moim subiektywnym wyborem. Jako, że bywam na weselach bardzo dużo zwracam dużą uwagę na jakość muzyki, podejście do prowadzenia imprezy itp. Trzeba liczyć się z tym, że ktoś może mieć całkowicie inne wymagania co do muzyki na weselu niż ja. Pomimo to mam nadzieję, że mój wpis chociaż trochę okaże się dla Was pomocny. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *