fbpx

Zdjęcia ślubne z drona

ZDJĘCIA ŚlUBNE Z DRONA

Lubię się rozwijać oraz poszerzać swój warsztat, aby móc jak najlepiej wykonywać swoją pracę. 
Fotografia to wbrew pozorom dziedzina, która wymaga ciągłego rozwoju, nie wystarczy bowiem kupić tylko aparat aby być dobrym fotografem. Potrzebna jest przede wszystkim wiedza, doświadczenie i kreatywność aby tworzyć dla Was coraz to lepsze prace.

Ostatnimi czasy zafascynowała mnie fotografia z lotu ptaka, wykonywana za pomocą drona. Jest to niesamowite, jak może wyglądać świat unosząc się z aparatem kilka metrów nad ziemię. Całkowicie nowa perspektywa zachwyca nie tylko fotografów, ale także pary młode, narzeczonych, czy także rodziny którym wykonuję sesję. Dlatego widząc zachwyt klientów, postanowiłam wprowadzić do swojej oferty na stałe plenerowe zdjęcia z drona.

zdjęcia ślubne z drona
zdjęcia ślubne z drona
zdjęcia ślubne z drona
zdjęcia ślubne z drona
zdjęcia ślubne z drona
zdjęcia ślubne z drona
zdjęcia plenerowe z drona
plenerowe zdjęcia z drona

ZDJĘCIA PLENEROWE Z DRONA

Zima jest niesamowitą porą roku, dzięki mojemu dronowi pokochałam ją na nowo. To niesamowite jakie kadry można uchwycić wznosząc się ponad ziemię. Możemy dostrzec to czego nie zobaczylibyśmy normalnie.

Poniższe zdjęcie zachwyciło wiele osób. Na grupie -Lookslikefilem- zrzeszającej fotografów  z całego świata polubiło je ponad 1,5 tysiąca ludzi w ciągu zaledwie dwóch dni ! A dodatkowo zostało jeszcze wyróżnione jako jedno z najlepszych zdjęć w styczniu w comiesięcznym rankingu organizowanym przez Niezłe Aparaty.

Jest to dla mnie niesamowite, ponieważ przychodząc nad to niepozorne jezioro, o którym istnieniu mało kto nawet wie, zastanawiałam się czy w ogóle jest sens wylatywać dronem, tym bardziej, że mróz tego dnia był wyjątkowo mocny.
Ale czasami warto słuchać intuicji…a wznosząc się do góry oniemiałam z zachwytu 🙂

plenerowe zdjęcia z drona
warszkowo z drona
dębki z drona