CZEŚĆ, jestem Iza - fotograf

Fotograf ślubny i rodzinny Trójmiasto, Mazury, Warszawa – dojadę wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie.  zatrzymuję dla Was czas na zawsze. Uwielbiam śluby, dlatego trochę żałuję, że swój ślub mam już za sobą, ponieważ z przyjemnością przeżyłabym ten dzień jeszcze raz.  Na co dzień pracuję i mieszkam w małej miejscowości koło Wejherowa, jednak fotografuję wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie. Kocham podróżować, dlatego nie straszne są mi dalsze zlecenia. Może marzy się Wam sesja np. w górach, na Mazurach, a może jeszcze dalej
np. na Islandii ? Jestem zdecydowanie na TAK !

Wydaje mi się, iż dlatego, że mieszkam na wsi, szczególnie bliska mojemu sercu stała się fotografia naturalna, fotografia bez sztucznych efektów specjalnych i nadmiernej obróbki. Fotografia która przede wszystkim w prosty sposób pokazuje Wasze prawdziwe emocje, miłość, uśmiechy, wzruszenia, pocałunki czy łzy szczęścia. 

Podczas robienia zdjęć inspiruje mnie Wasza miłość, staram się uchwycić dla Was jak najwięcej przepięknych kadrów. 

Chętnie służę Wam pomocą nie tylko przed, ale także w dniu ślubu, już nie raz przyszywałam Parom Młodym guziki czy pomagałam sznurować gorsety, raz nawet stroiłam samochód. Jeśli zechcecie abym to ja uwieczniła Waszą historię na moich kadrach zrobię to z nieukrywaną przyjemnością ! 

Fotograf ślubny Trójmiasto | wesela, chrzty, komunie,urodziny.