CZEŚĆ, jestem Iza - fotograf

Fotograf ślubny i rodzinny Trójmiasto, Mazury, Warszawa – dojadę wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie.  Zatrzymuję dla Was czas na zawsze. Wybór fotografa to tak samo ważna decyzja jak wybór sukni, kwiatów czy muzyki, która będzie Wam towarzyszyć w tym niepowtarzalnym dniu!

Uwielbiam śluby, dlatego trochę żałuję, że swój ślub mam już za sobą, ponieważ z przyjemnością przeżyłabym ten dzień jeszcze raz.  Na co dzień pracuję i mieszkam w małej miejscowości koło Wejherowa, jednak fotografuję wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie. Kocham podróżować, dlatego nie straszne są mi dalsze zlecenia. Może marzy się Wam sesja np. w górach, na Mazurach, a może jeszcze dalej np. na Islandii ? Jestem zdecydowanie na TAK !

Staram się najpiękniej jak potrafię uchwycić Was na swój indywidualny sposób, tak jak Was widzę,
w pięknym otoczeniu, z uśmiechami na twarzach. Podczas robienia zdjęć inspiruje mnie Wasza miłość, staram się uchwycić dla Was jak najwięcej przepięknych kadrów. Fotografia która przede wszystkim w prosty sposób pokazuje Wasze prawdziwe emocje, miłość, wzruszenia, pocałunki czy łzy szczęścia. 

Chętnie służę Wam pomocą nie tylko przed, ale także w dniu ślubu, już nie raz przyszywałam Parom Młodym guziki czy pomagałam sznurować gorsety, raz nawet stroiłam samochód. Jeśli zechcecie abym to ja uwieczniła Waszą historię na moich kadrach zrobię to z nieukrywaną przyjemnością i dołożę wszelkich starań abyście byli szczęśliwi z tej współpracy ! 


 Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z moją ofertą.

Fotograf ślubny Trójmiasto | wesela, chrzty, komunie,urodziny.